KONST / Litografier / Färglitografi 12612136
nr 1261 2136
Lars Jonsson
(f. 1952), Sverige
Färglitografi, "I höstdräkt". Signerad, numrerad 174/310. Motivet: 50x35 cm
Lars Jonsson, svensk bildkonstnär född 1952, .
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 17 juni 2019
kl 18:51:18
1.500 kr
1.800 kr